Prodej vily 308 m² Prostějov

Cena: 22 750 000 Kč, Prodej samostatně stojící vily v atraktivní a žádané lokalitě města Prostějov. Vila stojí na rohovém pozemku ulice Pod Kosířem a ulice Sportovní. Téměř za domem se nachází vyhledávaný biokoridor Hloučela. Vila prošla v posledních dvou letech vskutku kompletní přestavbou a renovací. Při rekonstrukci se kladl důraz na kvalitní materiály a moderní technologie pro úsporu energií. Vytápění domu řešeno pomocí tepelných čerpadel, nyní se čeká na instalaci solárních panelů. Výraznou přeměnou prošel rovněž dvorní trakt včetně instalace nerezového bazénu s přístřeškem a ohřevem vody tepelným čerpadlem. Nechybí garáž, kůlna, letní kuchyně, venkovní posezení a udržovaná zahradní architektura. Půdní prostory jsou zatím volné, nevyužity k bydlení, v případě potřeby lze dobudovat půdní vestavbu. Celková užitná plocha vily činí 308 m2. Celková plocha pozemku 838 m2.

Dispozice:
Přízemí:
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou 25,5 m2. Samostatný obývací pokoj 42 m2. Předsíň 5,6 m2. Chodba 12,3 m2. Koupelna 8,3 m2. WC 2,82 m2. Schodiště 8,8 m2.
První patro:
Chodba 9,4 m2. Ložnice 31,2 m2. Průchozí pokoj 17,3 m2. Pokoj 27,9 m2. Koupelna 9,2 m2. WC 2,1 m2. Schodiště 8,8 m2. Chodba do lodžie 1 m2. Lodžie 16 m2. Balkon z průchozího pokoje 6,4 m2.
Sklep:
Kotelna 27,6 m2. 5x sklepní místnost 15,3 m2, 10,5 m2, 14 m2, 11 m2 a 5,3 m2.Chodba 14,1 m2. Technická místnost 2,3 m2.

Stav a vybavení:
V letech 2020 až 2022 proběhla rozsáhlá rekonstrukce domu. Byla provedena kompletní renovace elektroinstalace, rozvodů vody, topení a odpadů. Při renovaci podlah byla maximální snaha o zachování původních parket, v chodbách, kuchyni a v koupelnách byla položena nová keramická dlažba – umělý kámen. Při renovaci koupelen byl umělý kámen použit také jako obklad, dále došlo ke kompletní výměně sanity – umývadla, skleněná sprchová zástěna, masážní vana, topný žebřík. Došlo k výměně většiny interiérových dveří za masivní dřevěné včetně nových zárubní. Nové vstupní dveře do domu – dřevěné bezpečnostní. Vytápění domu a ohřev vody je pomocí tepelných čerpadel, s dostatečně naddimenzovanými zásobníky teplé vody. Proběhla příprava elektroinstalace pro osazení fotovoltaických panelů, které budou ještě stávajícími vlastníky v nejbližších dnech instalovány na střechu domu. Původní plynový kotel byl zachován v provozu. Nová kuchyňská linka – na míru, včetně spotřebičů. Ve dvoře byl vybudován nový venkovní zapuštěný nerezový bazén 8 x 3 m se zastřešením. Filtrace k bazénu je umístěna ve sklepě. Ohřev bazénové vody zajišťuje tepelné čerpadlo. Vedle bazénu stojí designová venkovní sprcha. Kolem bazénu a v místech pro venkovní posezení je položena nová dlažba. Dále došlo ke kompletní renovaci zahradní architektury ve dvoře. Za zmínku stojí také nerezová venkovní kuchyňská linka pod dřevěným přístřeškem.

PENB je nyní v řešení. S ohledem na nutnost jeho zveřejnění je nemovitost dočasně (do okamžiku jeho předložení) označena kategorií “G”, což ale neznamená, že do této kategorie..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vily 308 m² Prostějov

Září 6th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.