Prodej vily 191 m² Hrádek nad Nisou

Cena: 5 900 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej vícegeneračního rodinného domu v Hrádku nad Nisou o 3 podlažích a v celém půdorysu sklepem, nemovitost se nachází v centru města ul. Sokolská v dosahu krajského města Liberec cca 20 minut vozem. Nemovitost má menší zahradu pro odpočinek, pěstování a dvě garáže, které jsou výhodou parkování v srdci města.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vícegenerační dům, nabízí se dostatek prostoru pro více rodin nebo generací žijících společně.
1.NP samostatná jednotka 2+1 po kompletní rekonstrukcí s vlastním sociálním zázemím, celkem 67 m².
2.NP totožná jednotka 2+1 v původním udržovaném stavu se sociálním zázemím, celkem 67 m².
3.NP 2-3 pokoje v podkroví, WC, původní stav. Všechny 3 jednotky mají vlastní vstup z centrálního schodiště.
Celková obytná plocha 191 m².
V celém domě vyměněna okna za plastová, vytápění centrálním plynovým kotlem z jednotky v 1.NP.

Poloha domu v centru města je výhodná pro ty, kteří preferují přístupnost k veškerým obchodům, službám a veřejné dopravě, vlakové spojení 2 minuty od domu. Liberec, krajské město, je v dosahu což pro obyvatelé nemovitosti mohou využívat širokou škálu dalších možností, jako jsou vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení, kulturní a sportovní aktivity jsou také v blízkém okolí. Vzhledem k dostupnosti do Německa a Polska cca 3 km se nabízí další možnosti všeho druhu.
Mnoho úložného prostoru ve sklepních prostorech.

Nemovitost nikdo neužívá, vhodné i jako investiční záležitost ihned k dispozici. Energetický průkaz nemovitosti je aktuálně ve fázi vypracování, označujeme proto dočasně kategorií G.
Pro více informací kontaktujte makléře reality11 Liberecko. Ev. číslo: 25402.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vily 191 m² Hrádek nad Nisou

Květen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.