Prodej ubytování 886 m² Uzeničky

Cena: 26 000 000 Kč, Hledáte krásné a zajímavé místo k odpočinku jako velkolepé letní sídlo? Nebo velmi zajímavou investiční příležitost s velkým potencionálem? Pokud ano, tak Vás rádi přivítáme na prohlídce této nemovitosti, která nabízí mnoho zajímavých možností a již při vstupu na Vás dýchne pozitivní atmosféra plná energie.

Součástí prodeje je hlavní budova skládající se ze dvou křídel, menší budova naproti, stodola, velmi prostorná budova s obrovským potenciálem a maringotka – to vše na 5000m2 velkém pozemku ke kterému náleží rybník o velikosti 70.499m2.
Nachází se v krajině Jihočeského kraje, obci Černívsko, nabízející krásnou přírodu, klid a skvělou dostupnost z Prahy, Plzně nebo Českých Budějovic. Nedaleko je město Blatná.

První zmínku o nemovitosti nalezneme již ve 14. století, kdy zde po staletí byl plně využívaný mlýn poháněný z vlastního rybníku a jehož historické originální kolo je zachováno v hlavní místnosti.

Hlavní budova tvořená dvěma křídly je rozdělena následovně:
– v přízemí jsou společné prostory, v nichž v jednom křídle naleznete víceúrovňový prostor 50 m2 s nepoškozeným mlýnským kolem a krbem. V prostorách za kavárnou je profesionálně vybavená kuchyně (zařízení součástí prodeje). Ve druhém křídle je prostor 71 m2, s klenutými stropy a dobrou akustikou (přizpůsobené na společné akce).
– v patrech obou křídel jsou dvou až pěti lůžkové pokoje. Ubytovací kapacita činí 42 lůžek, přičemž k dispozici je 10 toalet a 8 koupelen.
– samostatné studio s vlastní kuchyní a sociálním zařízením o dispozici 2kk

Další budovou na pozemku je původní stodola, u níž byla započata rekonstrukce. Zajímavý a již vypracovaný projekt zahrnující ubytovací prostory, který může být novému majiteli předán k dokončení.

Celý objekt prošel nákladnou a promyšlenou rekonstrukcí, při které se kladl důraz na ponechání původních prvků a vzniklo nové rekreační a vzdělávací centrum, s možností ubytování.
K relaxaci můžete využít zahradu o rozloze 5 000 m2. Řadu aktivit nabízí rybník o který nemusí majitelé pečovat (starají se rybáři), jehož hráz je opatřena lavičkami a okolí upraveno pro příjemné procházky.
V posledním patře hlavní budovy je krásný výhled okolní přírodu. Přes zimu můžete využít zimní zahradu s výhledem do zeleně.

Vytápění je elektrickým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody. Na vodu slouží dvě vlastní studny. Dále je zde čtyřkomorový septik s čističkou.

Možnost koupě i bez rybníku.

Další informace či více fotografií je na vyžádání.

Budu se těšit na Vaše dotazy a případné setkání! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 886 m² Uzeničky

Červen 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.