Prodej ubytování 750 m² Hamrníky

Cena: 31 970 000 Kč, Výjimečná investiční příležitost. V zastoupení klientů si Vám dovolujeme nabídnout komplex tří nemovitostí v Mariánských Lázních, v městské části Hamrníky, cca 3 kilometry od centra města. Vyhledávaný a prosperující hotel Pelikán a dva rodinné domy na sousedních parcelách.

Hotel byl postaven v devadesátých letech minulého století a od té doby je pečlivě udržován, takže nevyžaduje žádné okamžité investice. Ve třech podlažích hotel nabízí celkem 44 lůžek ve 22 pokojích. Všechny pokoje jsou stejného rozměru (17 m2), jsou dvoulůžkové a mají standardní zařízení a vybavení. Koupelna s toaletou a sprchovým koutem, televize, internet (WiFi), telefon. V přízemí hotelu se nachází útulná hotelová restaurace (50 míst) s plně vybavenou kuchyní a odpovídajícím skladových zázemím, prádelna, kotelna, místnost pro masáže a kancelářské prostory. Celková užitná plocha činí 750 m2. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě a má vlastní plynovou kotelnu. Parkování přímo před hotelem. Celková plocha pozemku činí 702 m2, z toho 320 m2 je zastavěná plocha. Hotel je hojně využíván českými i zahraničními návštěvníky a v období březen až říjen má téměř stoprocentní obsazenost.

Na sousední parcele o velikosti 596 m2 stojí velký rodinný dům, který před nedávnem prošel kompletní rekonstrukcí, provedenou s citem, vkusem a za použití těch nejkvalitnějších materiálů. V přízemí domu se nachází jeden apartmán (44 m2) a další tři pokoje hotelového typu, včetně příslušenství, dílna a garáž. Pokoje v přízemí jsou už dnes využívány pro rozšíření nabídky sousedního hotelu. Celé první patro zabírá nadstandardní bytová jednotka o dispozici 4+kk a podlahové ploše přes 150 m2.

Třetí součástí nabídky je hezká patrová vilka z období první republiky na parcele o velikosti 720 m2, přímo za hotelem. V domě je bytová jednotka 4+1, dům je trvale obýván, ale výhledově bude potřebovat rekonstrukci. Dům i pozemek je cenný a velmi důležitý pro další rozvoj hotelu, možností se nabízí celá řada (wellness, bazén, tenisový kurt, případně parkovací místa apod.).

Fungující a prosperující hotel, dva rodinné domy a celkem 2.018 m2 pozemků. Využijte této ojedinělé nabídky výhodné investice do lázeňství a turistického ruchu v krásném lázeňském městě, které je součástí Seznamu světového dědictví UNESCO. Zavolejte, rádi Vám poskytneme další informace, případně vás nabízenými objekty provedeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 750 m² Hamrníky

Září 22nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.