Prodej ubytování 650 m² Cheb

Cena: 7 690 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zrekonstruované ubytovny na okraji města Cheb v Tršnické ulici (Hradiště). Ubytovna se skládá ze dvou budov, nižší část je kolaudovaná jako ubytovna, dvoupatrová část jako víceúčelová budova. V nižší části budovy – cca 240 m² – se nachází 7 dvoulůžkových pokojů, jeden větší pokoj až pro 4 osoby, kuchyňka, dámské a pánské sociální zařízení vždy se dvěma sprchami, toaletami a pračkou, dále úklidová místnost a kancelář. Celkem tedy 18 lůžek.
Ve větší dvoupatrové budově – cca 420 m² – je celkem 14 pokojů, tedy dalších 28 lůžek opět se samostatným sociálním zázemí jak pro muže tak ženy, kuchyňkou a kotelnou. Budovy jsou průchozí, mají však samostatné vstupy.
Budova je po rekonstrukci roku 2020 – nová střecha, okna, podlahy, rozvody vody, elektrika. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje elektrokotel. Na pozemku je možné parkování. Okolí je značně industriální, hned před ubytovnou je zastávka autobusu, nejbližší obchody jsou cca 2 km – Tesco. Cena zahrnuje veškerý právní servis i provizi realitní kanceláře. Vzhledem k narůstající poptávce po bydlení v Chebu díky vzniku dalších mnoha pracovních míst i dobré dostupnosti do Německa mohu investici do této nemovitosti pouze doporučit. V případě zájmu o prohlídku jsem k dispozici. Ev. číslo: 636018.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 650 m² Cheb

Srpen 27th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.