Prodej ubytování 570 m² Děčín

Cena: 10 300 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi velmi zajímavého vícegeneračního domu, se třemi bytovými jednotkami a velkým nebytovým prostorem (původně restaurací), vhodného k bydlení i podnikání.
Dům, jehož zastavěná plocha činí 190 m², je třípodlažní stavbou, s možností částečného využití půdy. Dispozičně je rozdělen na přízemí, ve kterém nalezneme velký nebytový prostor s vlastním vstupem, který původně sloužil jako restaurace a dodnes zde je velmi pěkný dřevěný bar, kuchyně, toalety a místnost pro cca 40 hostů. V přízemí rovněž nalezneme prostorný sklad, zadní vchod do domu, užívaný pro byty, a dva sklepy se samostatnými vstupy.
V prvním podlaží se nachází dvě bytové jednotky, byt 3+1 je ve velmi pěkném stavu, po nedávno dokončené rekonstrukci koupelny (sprchový kout), jejíž obrovskou výhodou je, že disponuje velkou terasou se zahrádkou. Druhá bytová jednotka, byt 2+kk, je ve starším stavu, žije zde bezproblémový, spolehlivý nájemce, který by ideálně chtěl v domě zůstat.
Třetí podlaží je připraveno pro náročnou rodinu, jedná se totiž o velký byt 4+kk, přes celé patro, po rozsáhlé rekonstrukci, s mnoha zajímavými, moderními prvky a vlastní střešní terasou. Jeho plochu je navíc možné ještě zvětšit díky částečnému využití půdy.
K domu náleží jen menší pozemek, ale od města je pronajat vedlejší pozemek, který lze využívat jako zahradu. Díky nedávným okolním úpravám zde také vznikla 4 parkovací místa, přímo před domem. Hlavní silnice obyvatele nijak neomezuje, neboť téměř všechny ložnice jsou do vnitrobloku. Dům má vyměněná okna, ze dvou stran zateplenou fasádu, střechu ve velmi dobrém stavu. Každý z bytů i nebytový prostor má svůj vlastní plynový kotel, ve dvou bytech i nebytovém prostoru jsou navíc krbová kamna.
V okolí nalezneme stanici MHD, menší obchod, školu i další občanskou vybavenost.
Doporučujeme osobní prohlídku. Ev. číslo: 24504.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 570 m² Děčín

Srpen 1st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.