Prodej ubytování 449 m² Mladé Buky

Cena: 11 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu a přístavby bungalovů pro bydlení v obci Mladé Buky.
Zděný rodinný dům nacházející se v obci Mladé Buky, vyhledávaného střediska zimních i letních aktivit, o zastavěné ploše 196 m² s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím, částečně podsklepený, se sedlovou střechou, nabízí celkové zázemí.
V přízemí se nachází 2 bytové jednotky 2+1 a 2+kk. Bytová jednotka 2+kk disponuje obývacím pokojem s kuchyňskou linkou se spotřebiči, posezením, ložnicí, koupelnou s WC. Ve druhé bytové jednotce je k dispozici obývací pokoj, kuchyň, ložnice, koupelna a separátní WC.
V podkroví se nachází další bytová jednotka 4+1 po celkové rekonstrukci vč. nové elektřiny, rozvodů vody, odpadů. Dispozičně obývací pokoj, prostorná moderní kuchyň s vestavnými spotřebiči, ostrůvkem se závěsnou digestoří, jídelním stolem, 3 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC a šatní pokoj (místnost).
Okna nová plastová (zvenku dekor dřeva), částečně nová střešní krytina, nový komín. Venkovní dveře plastové směrem na terasu.
Objekt je napojen na přívod elektrické energie a veřejného vodovodu. Vytápění pomocí tepelného čerpadla a dálkově parovodem, příprava TUV pomocí elektrického zásobníku, odvod splaškových vod pomocí kanalizačního potrubí.
Součástí domu je garáž, prostorná terasa s posezením, zahrada s příjezdem a prostorem pro parkování.
Přístavby typu bungalovu, tj. přízemního objektu, který lze rozdělit na 3 samostatné prostory pro bydlení. Zastavěná plocha celkového objektu je 253 m².
V levé části objektu je prostor s možností přestavby na bytovou jednotku, prostřední část bungalovu je v přípravné fázi na výstavbu jednotka o velikosti 2+kk. K prostoru prostředního bungalovu je napojeno kryté parkovací stání pro 2 automobily. V pravé části se nachází již po kompletní rekonstrukci prostor jednotky 2+kk (nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, podlahová krytina, okna, dveře). K bungalovu je napojeno kryté parkovací stání pro 1 automobil.
Objekt je napojen na přívod elektrické energie a veřejného vodovodu. Vytápění pomocí tepelného čerpadla a dálkově parovodem, příprava TUV pomocí elektrického zásobníku, odvod splaškových vod pomocí kanalizačního potrubí.
PENB nemovitosti nebyl prodávajícím předložen, proto v souladu se zákonem uvádíme třídu G. V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 636408.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 449 m² Mladé Buky

Září 24th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.