Prodej ubytování 390 m² Zlaté Hory

Cena: 7 500 000 Kč, Nabízíme ke koupi penzion U Modrého Zvonku na nám. Svobody č.p. 88. s kuchyní a restaurací, v létě s předzahrádkou s 24 místy k sezení a 6 stoly, dvěma slunečníky. Nemovitost prošla před 25 lety celkovou rekonstrukcí v ceně cca přes 10.000.000 Kč. V restaurací 32 míst k sezení, 9 stolů. Kapacita ubytování 19 osob, 1x jednolůžkový pokoj se soc. zařízením, 5x dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, 1x apartmán manželská postel a 2x přistýlka. V každém pokoji sprcha  nebo vana se sprchou a WC. Dále pak v prvním patře úklidová místnost, ve druhém patře další úklidová místnost a kotelna s plynovými kotly na zemní plyn, v celém objektu rozvedeno ústřední topení. Střecha eternit, půda zateplená, dřevěná euro okna a dveře dělané na zakázku, včetně schodiště, vše ze dřeva, barového pultu a hotelového vchodu a vchodu do restaurace. Prodáváno i s vybavením restaurace, kuchyně, dvě nerez myčky skla a nádobí, vodní fritézy, lednic a mrazáků, presovače, vybavení pokojů. Rýny, okapy, chrliče, oplechování štítů střechy vyrobeny z mědi, na fasádě na zakázku vykovaný reklamní štít se světelnou reklamou. Ceny energií / měsíc, el.e. 2 100,- Kč, plyn 2 660,- Kč, voda 500,- Kč, telefon pevná linka plus wifi v celém objektu i na předzahrádce za 800.- Kč. Za budovou oplocený pozemek se zámkovou dlažbou, příjezdovou bránou a vstupní brankou, 3/4 domu jsou dva prostorné sklepy s přístupem v přízemním schodištěm, za budovou sklepní výtah s vybetonovanou šachtou, celý sklep betonová dlažba. 230 a 400W v mědi, lapač tuků, připojení na městskou kanalizaci a vodovodní řád města. Penzion inzeruje na Penziony.cz, Hotel.cz, Booking.com. Kontakty na tyto novému majiteli budou předány. Prodávající pomůže novému majiteli s rozjezdem penzionu.
Penzion se prodává včetně vnitřního vybavení tak jak je na fotkách zachyceno, prodávající vše v penzionu zanechá.
Kalkulace provozu, kolik penzion vydělává bude při prohlídce zájemci předáno.
Před a za penzionem spousta vybudovaných parkovacích míst s městským monitoringem, parkování zdarma, vybudované a oplocené dětské hřiště, zrekonstruované kino, pošta, infocentrum, radnice, obchůdky, muzeum atd., vše v blízkém okolí.
Penzion se prodává včetně vybavení tak jak je na fotografiích uvedeno.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 390 m² Zlaté Hory

Srpen 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.