Prodej ubytování 350 m² Vrchlabí

Cena: 17 000 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zavedeného penzionu s rozsáhlým pozemkem o výměře 2733 m², který se nachází v Herlíkovicích – Hořejší Vrchlabí, oblast Krkonoše.
Penzion je nově zrekonstruovaný a nabízí nádherný výhled na Vrchlabí, protější svahy, lyžařský areál Bubákov, Herlíkovice a přilehlého okolí. Penzion disponuje sedmi apartmány a třemi podkrovními pokoji, přičemž celková, ubytovací kapacita činí 42 lůžek. Součástí každého apartmánu je vlastní kuchyňská linka se spotřebiči, koupelna a WC. K dispozici jsou taktéž dvě společenské místnosti. Dále nová kuchyň v nerezu včetně konvektomatu, kde je možnost přípravy kompletního sortimentu stravovacích služeb pro hosty penzionu. Samozřejmostí je nadstandardní, plně vybavený apartmán pro majitele či správce objektu o dispozici 2+1.
Chybět nesmí ani vířivka pro pět osob, nově vybudovaný krytý venkovní bazén, vlastní parkoviště s kamerovým systémem či zahrada s venkovním posezením. Nově je vybudována taktéž zámková dlažba a dřevěná terasa.
Penzion je připraven k okamžitému provozu a ihned k užívání.
Za zmínku taktéž stojí předání veškeré dosavadní agendy včetně zavedené klientely, webových stránek a know-how spojené s krátkodobými pronájmy.
PENB nemovitosti nebyl prodávajícím předložen, proto v souladu se zákonem uvádíme třídu G.
Pension se nachází na lukrativní strategické pozici pro letní i zimní turistiku, v těsné blízkosti lyžařských areálů, centra města Vrchlabí (5 km), Špindlerův Mlýn (15km), Pec pod Sněžkou (35km).
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 637554.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 350 m² Vrchlabí

Leden 12th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.