Prodej ubytování 350 m² Loučná pod Klínovcem

Cena: 15 900 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi velmi pěkného penzionu, umístěného 2.5 km od parkoviště SkiAreál Klínovec, po rekonstrukci v roce 2015 a dalších renovacích v roce 2020.
Dům, jehož zastavěná plocha je 115 m², stojí na velkorysém pozemku s výměrou 4.623 m² a jeho současná ubytovací kapacita je 29 osob. Lze ji navýšit případnou renovací půdy, přístavbou, případně postavením druhého, obdobného penzionu.
Současný penzion je dispozičně rozdělen na přízemí, kde je větší kuchyň (linka, myčka, lednice, sporák, na podlaze vinyl), společenská místnost, WC, kotelna – vytápění 5 let starým kotlem 24 kWh na tuhá paliva, lyžárna, komora.
V 1. NP jsou dva apartmány – malý apartmán pro 5 osob (kuchyň, pokoj s palandou a druhý pokoj pro 3 osoby, koupelna se sprchovým koutem a WC), velký apartmán až 7 osob (ložnice s dvoupostelí, kuchyňka, chodba s jídelním stolem a válendou, druhá ložnice se dvěma palandami, koupelna se sprchovým koutem a WC).
Ve 2. NP jsou 4 pokoje (pro 3, 4, 4 a 5 osob), dvě toalety, společná koupelna se dvěma umyvadly a sprchovým koutem, tyto pokoje obvykle využívají kuchyň a společenskou místnost v přízemí.
Při rekonstrukci došlo k sanaci zdiva (jedná se o kombinací kamenu a cihly), nová fasáda, plastová okna, nové podlahy, v roce 2020 bylo vymalováno a provedeny další drobné opravy. Střecha zánovní, pokryta plastovým eternitem.
Jsou zde 2 komíny – ve společenské místnosti možnost vybudovat krb, na druhý komín napojen kotel. Napojeno na vodovodní řád, odpad s trativodem, s dostatečnou kapacitou.
Penzion byl vždy užíván jako nekuřácký, má velmi dobrou historii inzerce na ubytovacích serverech, ve které lze pokračovat. Na pozemku nyní možné parkovat 6 – 8 aut, obec velmi příjemná, s několika restauracemi a nejčastěji turistickými nebo rekreačními domy. Perfektní dostupnost na Klínovec, v okolí široké sportovní vyžití ve všech ročních obdobích. Možnost předat včetně zařízení.
Velký pozemek vybízí k dalšímu budování, ideální je zde vytvořit další budovu penzionu, zrcadlením původní budovy (dle vizualizace), apartmánový dům, chalupu, případně velkou zahradu ponechat a využít ji pro minizoo, nebo další Vaše nápady. Doporučujeme pro zájemce o podnikání v této oblasti, případně pro osobní užití velké rodiny.
Je také možné velký pozemek rozdělit a část odprodat.
Uvedená cena v sobě zahrnuje kompletní právní servis, úschovu i provizi. Ev. číslo: 22215.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 350 m² Loučná pod Klínovcem

Květen 27th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.