Prodej ubytování 340 m² Osečná

Cena: 15 500 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout exkluzivní nemovitost uprostřed panenské přírody v Podještědí. Původně česko-německá škola, jejíž vznik iniciovala Karolína Světlá byla kompletně rekonstruována. Dům se nachází v malebné vesničce Zábrdí, části obce Osečná, jen pár kilometrů od Ještědu, známého Hamerského Jezera, lázní Kundratice, nebo golfového areálu. Přímo před domem vede cyklostezka. Celá vesnička je obklopená lesy a loukami, které zajišťují naprostý klid, soukromí a čerstvý vzduch.

Tento stylový citlivě zrekonstruovaný dům reprezentačního vzhledu má tři nadzemní podlaží, budova je částečně podsklepená. V druhém a třetím nadzemním podlaží se nacházejí čtyři samostatně uzavíratelné apartmány, o výměrách 68,4 m2, 56,7 m2, 64,2 m2 a 43,2 m2, s luxusními koupelnami, přípravou na instalaci kuchyně, dřevěnými kazetovými stropy a nádherným výhledem na okolní kopce a louky. V přízemí se po levé straně nachází jeden apartmán o výměře 43,3 m2. V pravé části, pod samostatným uzavřením, jsou místnosti o výměře 64,2 m2, připravené na dokončení dle jejich budoucího účelu, může zde být další apartmán, malá restaurace, nebo společenská místnost a je zde technické zázemí s přípravou na tepelné čerpadlo. V suterénu se nachází technické zázemí, je zde ale možno vybudovat lyžárnu, nebo vinotéku.

Budovu a areál je možné využít jako velkorysý objekt pro firmu, nebo reprezentační bydliště pro rodinu, sdílený objekt pro více rodin, nebo školící středisko, případně jako apartmánový hotýlek. Objekt je vhodný pro rekreaci včetně možností sportovního vyžití v blízkosti (cyklostezka, golfové hřiště, Sky areál Ještěd). Objekt má potenciál případné dostavby bazénu. Velká blízkost Liberce umožňuje i možnost luxusního bydlení v přírodě a práce ve městě. Dostupnost z Prahy do cca 50 min.

Dům je po kompletní rekonstrukci, včetně všech sítí, oken a fasády. Voda je obecní, dům má novou, velkokapacitní čističku, zesilovač GSM signálu, alarm, 4 x parkovací místa na pozemku a zahradu o výměře 883 m2. Ústřední topení je rozvedeno po celém domě, kompletní příprava na tepelné čerpadlo.

Cena nemovitosti činí 15 500 000 Kč, včetně odměny RK a právního servisu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 340 m² Osečná

Květen 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.