Prodej ubytování 340 m² Jílovice

Cena: 9 990 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej pensionu Bašta.
Pension se nachází na polosamotě u malé vesničky Lipnice, která je vzdálená 15km od Třeboně, 15km od Borovan a 35km od Českých Budějovic. Takových typů pensionů v blízkosti Třeboně a Budějovic, které disponují naprostým soukromým a klidem, by se dalo spočítat na prstech jedné ruky.
Pojďme se podívat na to, čím vším pension Bašta disponuje. Celkem se jedná o tři samostatné domy – kde jsou dvě čísla popisná, úložné prostory na kola a mnoho dalších věcí. Dále poskytuje posezení a ohniště. Vše se rozkládá na skoro 7 arovém pozemku s molem a přístupem na rybník.
Pozemek umožňuje další podnikatelské záměry, jako je možnost stanování, konání svateb v uzavřeném areálu a nespočet dalších možností.
Celý pension prošel v roce 2000 – 2002 celkovou rekonstrukcí, kde pro představu zůstaly akorát obvodové zdi a jinak se vše dělalo nové. Elektroinstalace je ve všech domech již v mědi. Všechna voda a odpady jsou již vedeny v plastu, nové jsou také střechy, stejně jako drenáže kolem domů a zřizovací předměty ve všech domech. Voda je řešena přes studnu a vrt s vlastní čističkou vody a odpadem do jímky. Vytápění je přes kamna na tuhá paliva, popřípadě vytápění pomocí elektrických topných těles.
Dům č. 1 disponuje celkem čtyřmi ložnicemi, dvěma kuchyněmi a dvěma koupelnami se dvěma vstupy o celkové výměře cca. 160m². Tento dům se dá rozdělit dveřmi na dvě samostatné jednotky v případě, že by klienti potřebovali.
Dům č. 2 disponuje dvěma ložnicemi, kuchyní a koupelnou o celkové výměře cca. 80m².
Dům č. 3 disponuje třemi ložnicemi, kuchyní a koupelnou o celkové výměře cca. 100m²
Všechny kuchyně jsou vybavené – vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Ve všech koupelnách jsou sprchové kouty.
Celkem se jedná o 22 lůžek a dalších 5 rozkládacích, které umožní navýšení kapacity.
Celý areál je možnost dále rozšířit. Klienti se na toto místo rádi opakovaně vrací, a to hlavně díky jedinečné atmosféře a naprostému klidu. Skvělé na této nemovitosti je i to, že v jednom domě můžete bydlet a další pronajímat.
Určitě Vám doporučuji osobní prohlídku pensionu Bašta. Ev. číslo: 30288.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 340 m² Jílovice

Srpen 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.