Prodej ubytování 272 m² Říčany

Cena: 16 350 000 Kč, Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám zprostředkujeme prodej cihlového domu s pěti byty a volnou půdou k další vestavbě v Řičanech, ul. Černokostelecká. Dům je v osobní vlastnictví, bez právních vad a závazků. V domě a bytech proběhla v roce 2019-2020 rekonstrukce – nové rozvody odpadů, vody a elektřiny (+ nové elektroměry a vodoměry ke každé jednotce, podružné měření) v celém domě, hydroizolace domu, nová střecha vč. okapů a přípravy na půdní vestavbu, nová plastová okna a vstupní dveře do domu a všech bytů, podlahová krytina (plovoucí, dlažba), výmalba a štuky, atd. Zbývá pouze dodělat fasádu domu (předpokládaná cena 350tis – můžeme zajistit). K domu náleží malý uzavřený dvůr se zahradním altánem, který je nyní využíván nájemci domu k posezení. Je ale možné místo altánu zřídit 2-3 park. místa (přístup z ulice).

Aktuální rozdělení domu:

1.PP – sklepní prostor (přibližně 52 m2)
1.NP – 3x byt 1+kk (30m2, 23m2, 24m2)
(pozn.: tyto byty lze predelat na prodejny/kancelar a udelat primi vstup z ulice)
2.NP – 1x byt 2+kk (52 m2), 1x byt 1+kk (24m2)
3. NP (podkroví) – volný půdní prostor vhodný pro vestavbu 1-2 bytů o celkové možné podlahové ploše bytů přibližně 60 m2.

Dům je plně obsazen platícími nájemníky se smlouvami na dobu určitou (1 rok), výnos domu se pohybuje mezi 50-55tis./měsíčně. Po vybudování 1-2 bytů v podkroví by se dal zisk zvýšit. Dům je možné použít i pro vlastní bydlení, nebo kombinaci bydlení a podnikání (u bytů v 1.NP lze udělat vstup z ulice a využivat jako prodejnu/kancelář, atd.). V místě je velmi dobrá občanská vybavenost, MŠ a ZŠ, zastávka MHD s přímím spojením do Prahy na Černý Most, nebo Háje, je 50m od domu. Autem do Prahy přibližně 10-15min, nebo vlakem z Říčan na Hl. nádraží Prahy 29min (vlaková zastávka 500m od domu).

Doporučuji Vám prohlídku, ihned k prodeji. Více informací u makléře. Na koupi domu lze čerpat hypoteční úvěr, který Vám v případě zájmu zdarma zajistíme (s výhodnou úrokovou sazbou).

Ukazatel energetické náročnosti budovy: G (PENB prozatím nebyl vlastníkem předložen, následně bude aktualizován).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 272 m² Říčany

Duben 25th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.