Prodej ubytování 230 m² Suchý

Cena: 4 950 000 Kč, Hledáte místo k trvalému bydlení nebo k rekreaci v krásné krajině s lesy, přírodou a v blízkosti rybníka? Podobnou nemovitost byste v okolí hledali jen stěží. Zde platí dvojnásob, že na prvním místě je lokalita.
V obci Suchý objevíte atraktivní místo, kde vás to bude bavit.

Dům lze využít jako investici k pronájmu již se zavedenou klientelou, a to díky turisty vyhledávané rekreační lokalitě.

Stylový rodinný dům či chalupa má zast. pl. 230 m², je umístěn na rovinatém pozemku s velikostí tak akorát 392 m², v klidné okrajové části obce, navíc naprostý klid a čistý vzduch.

Dispozičně velmi dobře řešený, cihlový patrový dům, nabídne v přízemí kuchyň s chladnou místností a komorou, jídelnu, obývací pokoj. Vpatře jsou pak 3 samostatné pokoje a výhled z balkonu do okolí. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je v přízemí a samostatné WC s umyvadlem v prvním patře.

K domu patří garáž a dále možnost parkování pro 2 až 3 auta. Venkovní kryté posezení a závětří s krbem.
Zahrada slouží k odpočinku a rekreaci, je okrasná, plná trvalek, vzrostlých keřů a menších stromků.

Dům je napojen na elektřinu, plyn a obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, další možností jsou pak el. přímotopy či krbová kamna.

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, majiteli s láskou opečovávaná s pravidelnou údržbou a modernizací (např. nová elektřina, izolace, omítky, …..)

Okolí nabízí široké možnosti vyžití jako výlety na kole, koupání v rybníce Suchý, tenisové kurty, procházky po lesích, které jsou plné hub.

V blízké dojezdové vzdálenosti je město Boskovice, k turisticky zajímavý místům patří blízký zámek, hrad a westernové městečko.

Uvolnění nemovitosti od srpna 2024. Ev. číslo: 30964.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 230 m² Suchý

Listopad 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.