Prodej ubytování 180 m² Vřesina

Cena: 2 590 000 Kč, Nabízíme k prodeji rozestavěnou komerční nemovitosti ve Vřesině určenou ke komerčnímu využití (nelze financovat standardní hypotékou). Nemovitost se nachází v lokalitě Mexiko, ul. Rakovecká. Jedná se o nádherný, slunný, rovinatý pozemek o výměře 837 m2 s výhledem na hory v blízkosti lesa a lázeňského areálu. Jedná se o poslední pozemek v této lokalitě schválený ke stavbě pro občanskou vybavenost. Jedná se o jednopodlažní dům obdélníkového tvaru o zastavěné ploše 180 m2. Dispozičně je řešen jako 4 samostatné pokoje a z jednoho pokoje se dveřmi dostanete na zahradu, obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem, krbem a výstupem na terasu, koupelna s WC, samostatné WC, zádveří, chodba, garáž a technická místnost. Projekt je zhotoven architektem na míru tak, aby korespondoval s okolím a přesto splňoval současné požadavky na jednoduchý a vkusný design. Nemovitost je ve stádiu vyzděných obvodových a částečně vnitřních stěn ze zdiva Heluz, takže dává ještě velkou možnost přizpůsobit požadavkům budoucího majitele.
Přípojka elektrické energie je na hranici pozemku a přivedena k nemovitosti, voda je přivedena k nemovitosti ze soukromé studny, splaškové vody jsou dle projektu řešeny žumpou, příjezd je zajištěn upravenou účelovou komunikací. Jedná se o exkluzivní lokalitu a stavbu lze dle územního plánu a stavebního povolení využívat ke komerčnímu využití (ubytování, restaurace, wellness, apod.). Cena zahrnuje stavbu (nedokončenou), pozemek, přípojky IS, projektovou dokumentaci a platné stavební povolení. S financováním Vám rádi pomůžeme. Doporučuji prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 180 m² Vřesina

Srpen 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.