Prodej ubytování 1600 m² Mariánské Lázně

Cena: 49 700 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje mimořádnou investiční příležitost a sice prodej hotelu Villa Regent v srdci Mariánských Lázních. Z hlediska polohy je umístění hotelu v jižní části Anglické ulice zcela vyjímečné a neopakovatelné.
V bezprostřední vzdálenosti se nachází vyhlášené promenádní parky, lázeňské lesy, malá kolonáda u Ferdinandova pramene, nový tenisový komplex apod. Město Mariánské Lázně je od roku 2021 na seznamu UNESCO. Zastavěná plocha činí 380 m². Celková plocha pozemku/ů činí 1782 m². Hotel nabízí k dispozici 25 ubytovacích pokojů s 50 lůžky, SPA oddělení (masážní a perličkové vany, parafin, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, suché uhličité koupele, oxygenoterapie, plynové injekce, masáže, lymfoven). Dále je k dispozici moderní recepce, moderní a dobře vybavená restaurace, prostorná kuchyně s rozsáhlým skladovým zázemím, velká slunečná terasa orientovaná na jihozápadní stranu, hydraulický výtah apod. Parkovací místa jsou na vlastním pozemku. Pozemek dále umožňuje další rozvoj hotelu, zpracovány jsou již dokonce dvě studie přístavby umožňující zvýšení kapacity a podstatné vylepšení poskytovaného standardu (bazén, sauny, nové luxusní SPA apod.). V současné době klieti preferují menší hotely s dobrým vybavením, v zeleni, v přírodě, s osobním přístupem personálu, což Villa Regent může velmi dobře naplňovat a vždy naplňovala. Važným zájemcům poskytneme veškeré informace, ekonomické možnosti a podrobné fotografie v naší realitní kanceláři. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Doporučujeme Vám tuto ojedinělou investiční příležitost. Uvedená cena je vč. provize zprostředkovatele a veškerého právního servisu spojeného s převodem nabízené nemovitosti. Ev. číslo: 636043.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 1600 m² Mariánské Lázně

Srpen 30th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.