Prodej stavební parcely 993 m² Kralupy nad Vltavou

Cena: 5 960 000 Kč, K prodeji nabízíme stavební pozemek o velikosti 993 m2, který se nachází v nové zástavbě na okraji obce Zeměchy. Dle územního plánu lze na pozemku postavit samostatný rodinný dům, dvojdomek či řadový domek s parkovacím stáním. V lokalitě se nachází obecní voda, kanalizace a elektřina 230/400 V. Plyn není.
Další přípustná využití pozemku jsou: maloobchodní zařízení, mimo zařízení náročných na dopravní obsluhu (supermarkety, hypermarkety, apod.), stravovací zařízení, zařízení pro administrativu, ubytovací zařízení – penziony s kapacitou do 10 lůžek, zařízení sociálních služeb, zařízení péče o děti, školská zařízení, zdravotnická zařízení (např. ordinace), zařízení pro sport a rekreaci, zařízení pro kulturu a církevní účely, zařízení nerušících služeb.

V Obci Zeměchy je základní občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti je autobus i vlak do Kralup n/V. Kompletní občanská vybavenost je pak v Kralupech vzdálených cca 2 km. Velmi dobrá je i dostupnost do Prahy cca 30 min. po dálnice D8 nebo D7.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 993 m² Kralupy nad Vltavou

Září 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.