Prodej stavební parcely 939 m² Bohdaneč

Cena: 1 590 000 Kč, koupi exkluzivního pozemku v obci Bohdaneč, část obce Prostřední Ves. Pozemek leží ve vymezeném zastavěném území, kde aktuálně nejsou stanovené žádné regulativy.
Velkou devizou pozemku jsou vzrostlé stromy, které pomůžou architektonicky doplnit Váš záměr výstavby. Případně je možné je nechat stávajícím majitelem odstranit.
Obec Bohdaneč se nachází v okrese Kutná Hora ve Středočeském kraji, zhruba 20 km jižně od Kutné Hory a 9 km severovýchodně od Zruče nad Sázavou. Žije zde 441 obyvatel. Obcí protéká Ostrovský potok, který je pravostranným přítokem řeky Sázavy. Část obce Prostřední Ves je jednou z jejích částí, ležící na západ od obce Bohdaneč, přes kterou vede hlavní silnice do Zbraslavic. Ves se nachází v nadmořské výšce 505 m. První písemná zmínka o ní je z roku 1381. Prostřední Ves vždy správou patřila pod Bohdaneč.
Na pozemku je zavedena elektřina. Buduje se dešťová kanalizace, osvětlení a finální povrch komunikace k pozemku. Byl vypracován hydrogeologický posudek.
Financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek, případně financování bez dokládání příjmů, zajistí RK. Ev. číslo: 25597.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 939 m² Bohdaneč

Červenec 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.