Prodej stavební parcely 890 m² Čakovičky

Cena: 5 874 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi nově zasíťovaného pozemku plochy 890m² v malebné obci Čakovičky nacházející se v příjemné zvlněné krajině mezi Líbeznicemi a Neratovicemi. Pozemek je téměř čtvercového tvaru ve velmi mírně svažitém terénu a navazuje na stávající zástavbu rodinných domů v ulici Akátová. Při plánování rodinného domu je třeba vzít v úvahu regulativy obce. Dům má být samostatný, vesnického typu (přízemí a obytné podkroví), zastavěnost zpevněných ploch činí do 40% plochy pozemku a sklon střechy min. 25 stupňů. Pozemek se nachází nedaleko centra obce, kde je zastávka příměstského autobusu do Prahy a Neratovic. S lokalitou sousedí přírodní oblast U velké skály a Slatiny. Mezi obcemi je dostatek přírodních ploch, luk, lesíků, jsou zde skalnaté útvary a také ploch zemědělských.
Obec Čakovičky je historickou obcí s počátky osídlení ve 13. století. Je zde školka, obchod potravin, restaurace a sportoviště. Ostatní potřebná vybavenost je v Neratovicích či v Praze. Příměstským autobusem č. 351 lze dojet za 9min do Neratovic či za 31min do Letňan. Autem je centrum Prahy dostupné do 30min.
Inženýrské sítě a komunikace jsou nyní ve výstavbě, byl proveden systém odvodu dešťové vody, probíhá výstavba vodovodu a splaškové kanalizace s dokončením do listopadu. Do konce tohoto roku bude provedena výstavba sítě elektro a na jaře 2024 bude proveden povrch komunikací. Ev. číslo: 644658.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 890 m² Čakovičky

Září 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.