Prodej stavební parcely 835 m² Ostrava

Cena: 1 999 999 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej slunný, rovinatý stavební pozemek, v lokalitě u ZOO – Ostrava, o výměře 835 m² na ul. Na Rakovci, Ostrava – Slezská Ostrava.

Veškeré sítě na hranici daného pozemku (voda vyvedena přímo na pozemek). Pozemek má zajištěn přístup ze dvou stran. Obě komunikace jsou slepé a končí po pár metrech u lesního porostu a zeleně. Pozemek je oplocen a na pozemku je dřevěný objekt bez č.p. Odpad jímkou s přepadem do kanalizace.

Výborná dostupnost přímo do centra Ostravy (autem 8 minut). Zastávka MHD 5min. chůze.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění výhodného financování, v případě zájmu, samozřejmostí. Uvedená cena je včetně provize RK a právního servisu.

Zaujalo? Volejte ještě dnes. Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 20219.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 835 m² Ostrava

Říjen 7th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.