Prodej stavební parcely 800 m² Horní Těrlicko

Cena: 1 350 000 Kč, Nabízíme Vám rovinnatý pozemek o celkové rozloze 800 m2 v klidné části Horního Těrlicka zvané Kostelec nedaleko Těrlické vodní nádrže. Na pozemku se nachází hospodařská budova o zastavěné ploše cca 75 m2, na které lze po zbourání postavit rodinný dům. Pozemek je dle Územního plánu určený k výstavbě rodinnými domy, kdy zastavitelnost pozemku je 40%. Veškeré podklady včetně využití pozemku předám na prohlídce.

Pozemek dle Sdělení k využití pozemku a dle platného Územního plánu se nachází :
-Plochy zeleně-sadů a zahrad v zastavěném území ,,ZS,,
-Hlavní využití : sady,zahrady a travnaté plochy
-Přípustné využití : malé hospodářské budovy , stavby pro uskladnění nářadí a zemědělských výpěstků , nezbytná dopravní infrastruktura , nezbytná technická infrastruktura a přípojky na sítě technické infrastruktury
– Podmíněně přípustné využití : bydlení v rodinných domech za předpokladu prokázání technických , provozních a obslužných předpokladů pro umístění objektu a jeho celoroční provoz
-Nepřístupné využití : funkční využití , stavby a zařízení pro jiné účely než je uvedeno ve využití přípustném
-Podmínky prostorového uspořádání , ochrana krajinného rázu : maximální zastavitelnost pozemků u staveb pro bydlení 40% , u zahrad a staveb pro rekreaci 25% , výšková hladina zástavby v obci je stabilizovaná , nová zástavba nesmí převyšovat okolní zástavbu a zvyšovat hladinu zástavby v území .

Příjezd k pozemku po obecní asfaltové komunikaci.Elektrika a voda v dosahu do 50 m.Snadná dostupnost autem i MHD. Makléř doporučuje prohlídku. V případě dotazů nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře , který Vám dotazy zodpoví a nemovitostí provede .. S financováním Vám pomůže Náš hypoteční specialista. Jsme otevřeni jednání, tak pokud je toto nabídka , která Vás zaujala, zavolejte a pojďme se společně podívat!!!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 800 m² Horní Těrlicko

Březen 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.