Prodej stavební parcely 800 m² Čisovice

Cena: 2 960 000 Kč, Pozemek o velikosti 800 m2 se nachází v klidné části obce Bojov – Čisovice, ležící 20 km (15 minut) od Prahy.

Parcela se nachází u silnice s velice nízkým provozem, část je v mírném svahu. Pár metrů od pozemku je obecní rybník, na který je pěkný výhled.

Je určena k výstavbě rodinného domu a nebo dvojdomku a vytvoření klidného bydlení v okolí lesů.

Jsou zde přivedeny inženýrské sítě.

V obci Čisovice se nachází ZŠ i MŠ, potraviny, pošta a další. Ostatní občanská vybavenost se nachází v nedalekém Mníšku pod Brdy – 7,5 km (do 10 minut jízdy autem).

Je zde dobrá dopravní dostupnost do Prahy. Z Bojova jezdí do Prahy a okolí autobus i vlak. Autobusová zastávka se nachází 270 m od pozemku, vlaková stanice pak 750 m. Do centra Prahy je to 30 km (30 minut autem), do jižních částí Prahy pak cca 20 km (15 minut autem). Za cca 5 minut se autem dostanete na dálnici D4.

V okolí je malebná krajina Brdských lesů a Bojovského potoka. Lokalita je tak ideální pro milovníky přírody, která nabízí spoustu volnočasových a sportovních aktivit. Nedaleko se nachází třeba vodní nádrž Slapy, hrad Karlštejn a spousta dalšího.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 800 m² Čisovice

Prosinec 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.