Prodej stavební parcely 775 m² Kamenice

Cena: 5 600 000 Kč, velmi hezký stavební pozemek 775 m² pro stavbu domu se zahradou a podílem na vlastní příjezdové cestě. Na pozemku se nacházejí venkovské stavení ( kůlna, zahradní domek ). Pozemek se nachází ve velmi žádané lokalitě v obci Kamenice, část Nová Hospoda, ulice Nad Zámkem. Jedná se o okrajovou část obce s novými domy, která je vzdálena od centra obce pouze cca 600m. Jihozápadní orientace pozemku nabízí příjemné místo pro rodinné bydlení. V okolí domu je již stávající zástavba a tak je zřejmé, jak bude okolí vašeho nového bydlení vypadat. Příjemná rezidenční lokalita Nová Hospoda v zeleni navazuje na původní vesnici stejného jména a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života v rychlém dosahu Prahy a veškerých služeb. K nájezdu na dálnici D1 je to 5 minut jízdy autem a cca 20 minut k nejbližší stanice metra.
Kamenice je velmi žádanou lokalitou pro svůj klid, velké množství zeleně, ale velmi blízko do centra Prahy, časově do 25 minut autem (okraj Prahy 4 je vzdálen cca 14 km z Kamenice). Okolí je vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, nedaleko zámek Štiřín, oblíbené výletní místo. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost… škola, školky, obecní úřad, pošta, kavárna, restaurace, benzinová pumpa, obchody Billa, Lidl, Tesco, hotel s wellness, fitness centrum, dětská hřiště, autobusové spojení na Prahu autobusy 335, 337, 339, 35 minut na metro Budějovická. V obci je také ranč s koňmi a golfové hřiště. Nejvíce cenný na tomto domě a této lokalitě je naprostý klid a krása zdejší přírody včetně golfového vyžití. Vřele doporučuji osobní prohlídku. Ev. číslo: 643677.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 775 m² Kamenice

Srpen 11th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.