Prodej stavební parcely 773 m² Valašská Bystřice

Cena: 1 200 000 Kč, V samotném centru malebné obce Valašská Bystřice můžete mít svůj nový stavební pozemek. A jelikož je na samotném úpatí kopce Búřova, je takový typicky valašský, tedy z kopečka. Kdo hledá rovnú placku, musí jíť na Hanú, tu sme na Valachoch. Výhledy z okna do údolí plného domečků, kterým koukáte přes střechy, jsou jako z pohádky a pravého Valacha chytí za srdíčko. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, prohlídkový den je v úterý 2.5. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální před termín.

Na co se tu můžete těšit:

V prvé řadě je to dostupnost parcely ke všem vymoženostem. Měřila jsem to, jsme jen 222 krátkých kroků (no dobře, pro suchary tedy 150m 🙂 od Obecního úřadu, lékařů a Pošty. A to ještě cestou minete hasiče, květinářství, autobusovou zastávku, knihovnu a cukrárnu. A dokonce dvoje potraviny! Kdyby v obou došly rohlíky, zachrání Vás vyhlášená pizzerie Baba Jaga o pár domů dále. Základní škola a mateřská školka jsou asi 350m daleko, stejně jako fungující kostel Nanebevzetí Panny Marie. Prostě tohle všechno se nazývá “centrum obce s plnou občanskou vybaveností” a z pozemku to vše máte méně než 400 metrů chůze.

Pozemek se svažuje k severovýchodu a je kompletně oplocený. Vstup na něj je jak z horní strany, tak i od spoda. Bude tedy na Vás, jestli dům postavíte v horní rovinatější části anebo dole. Zavolejte a podíváme se na to společně na prohlídce.

Při tom si zkontrolujete, jestli to letos vypadá na bohatou úrodu jadrniček a dalších ovocných stromů (na jídlo i do pálenky), kterých je na pozemku několik.

Na místě Vám také ukážu mapy, jak je to tu s inženýrskými sítěmi. Už je mám pro Vás nachystané. Územní plán a zónou CHKO, to všechno probereme taky během prohlídky. Stačí jen zavolat a přijet.

Pro milovníky čísel přidávám nadmořskou výšku pozemku 475 m.n.m., rozlohu parcely 773 m2. Valašská Bystřice má okolo 2.200 obyvatel, cca 800 domů, 16 autobusových zastávek a s rozlohou 36 km2 je jednou z nerozlehlejších obcí v ČR. První zmínka je z roku 1651 a už 150 let zůstává počet obyvatel obce někde okolo 2.000. Do Rožnova pod Radhoštěm je to 6km a do okresního města Vsetína jen 3x tolik. Konec okýnka pro příznivce nudných statistik a excelových tabulek. Raději se přijeďte podívat, jak by se Vám tu líbilo.

Valašská Bystřice svým rázem krajiny připomíná vyhlášené Velké Karlovice, které jsou “přes kopec”. Jenom ceny pozemků jsou tu za mnohem příznivější peníz.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 773 m² Valašská Bystřice

Duben 25th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.