Prodej stavební parcely 763 m² Brzkov

Cena: 0 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej pozemku o výměře 763 m2 v obci Brzkov, která je vzdálena 5 km severně od Polné a 24 km do Jihlavy.
Na výběr je ze tří parcel o výměře: 864 m2, 797 m2 a 763 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny k výstavbě rodinného domu v klidné lokalitě v okrajové části obce v nové zástavbě. Pozemky jsou mírně svažité. K hranicím pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě – voda, elektřina, plyn, kanalizace, veřejné osvětlení – připraveno k výstavbě rodinného domu. K pozemkům vede zpevněná komunikace.
V obci je k dispozici: mateřská školka, základní škola, knihovna, obchod i hostinec. Vhodné pro ty, kdo hledají klidné místo k bydlení.
Nádherný kout v srdci Českomoravské vysočiny, malebná vesnice zasazená do scenérie přírodních krás, obec dosud nepříliš poznamenaná soudobou civilizační vlnou, přeplněnou spěchem, přehnanou moderní architekturou a nezdravým ovzduším, lidské sídlo obklopené bohatým lesním porostem, nabízející pohodu a klid všem místním obyvatelům i návštěvníkům.
Bližší informace u realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 763 m² Brzkov

Duben 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.