Prodej stavební parcely 745 m² Hodonín

Cena: 1 990 000 Kč, Na prodej nabízíme pozemek v klidné části Hodonína v oblasti za hřbitovem. Pozemek se nachází v zahrádkářské lokalitě a je územním plánem řazen mezi plochy rekreace – plochy pro rodinnou rekreaci.

Celková výměra pozemku je 745m² ( šířka cca 20m a délka cca 37m). Na pozemku je možné vystavět stavbu se zastavěnou plochou max. 50m² a další vedlejší stavbou do 25m².

Pozemek se nachází na dobře přístupném a rovinném místě s příjezdem po zpevněné komunikaci. K pozemku je již přivedena elektřina, což představuje výhodu pro případné budoucí využití. Zároveň mají majitelé také vyřízené povolení na stavbu studny.

Tento pozemek je ideální pro stavbu menšího domku k rekreaci případně chaty. Aktuálně je veden jako orná půda.

Tato lokalita nabízí, jak klidné prostředí tak také zároveň snadnou dostupnost do centra města. Nezmeškejte příležitost vlastnit tento krásný pozemek a kontaktujte nás pro více informací.

Provize realitní kanceláře není součástí ceny a je ve výši 100 000,- Kč +DPH ( k ceně provize bude také připočteno DPH). Ev. číslo: 643130.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 745 m² Hodonín

Duben 24th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.