Prodej stavební parcely 715 m² Šestajovice

Cena: 5 990 000 Kč, Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 715 m2 v obci Šestajovice u Prahy, který je určený k zástavbě RD.
Jedná se o rovinatý neoplocený pozemek v klidné ulici s rodinnými domy. Na hranici pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě (obecní vodovod, kanalizace, plynovod, elektro 220/380 V). Příjezd po zpevněné komunikaci.
Na pozemku dle územního rozhodnutí lze postavit rodinný dům s maximální zastavitelností 30% včetně všech zpevněných ploch. Maximální výška stavby je 10 m.
Velkou výhodou je, že navazující pozemky jsou v územním plánu stabilně označeny jako nezastavitelné území, protože jsou součástí územního systému ekologické stability (dle zák. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny), díky tomu se neocitnete během pár let uprostřed “sídliště” rodinných domků a krásný výhled do krajiny přímo z oken domu vám zůstane zachován.
V docházkové vzdálenosti Klánovický les, koupaliště. V obci je veškerá občanská vybavenost.
Velmi dobré dopravní spojení autem na přípojku D11 (2,4 km, 6 minut) nebo zastávka MHD “Šestajovice, Balkán”, 20 minut chůzí s přímým spojením na Metro “B” “Černý Most”, 17 minut.
Lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme. Doporučujeme. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 715 m² Šestajovice

Červen 17th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.