Prodej stavební parcely 691 m² Stochov

Cena: 4 290 000 Kč, Exkluzivně nabízíme ke koupi hezký stavební pozemek o výměře 691 m2 umístěný na jižním svahu Stochov-Slovanka, kat. úz. Stochov, okr. Kladno. Pozemek se nachází v klidné lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Na pozemku lze okamžitě zahájit výstavbu, bylo vydáno územní rozhodnutí a stavební povolení pro stavbu rodinného domu o dvou bytových jednotkách, kompletní projektová dokumentace je součástí kupní ceny. Podíl zpevněných ploch na pozemku dle územního plánu je max. 35%.
Komunikace s veřejným osvětlením, připojení na vodovodní řad a elektrickou síť je plánováno na první polovinu roku 2023, odkanalizování bude řešeno prozatím formou jímky na pozemku, na tlakovou kanalizaci, která bude již připravena na pozemku se lze napojit po zkapacitnění stávající čističky.
V obci Stochov se nachází úplná občanská vybavenost, škola, školka, obchody, služby. V těsné blízkosti pozemku je cyklostezka, TESCO Stochov 900 m, 300 m je zastávka autobusu se spojením do Kladna, Prahy. Praha letiště 15 min. autem. Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma rádi zajistíme.
Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 691 m² Stochov

Září 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.