Prodej stavební parcely 497 m² Vejprnice

Cena: 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o výměře 497 m² ve Vejprnicích, pouhých 7 km od Plzně. Pozemek se nachází přímo v obci, na okraji rekreační zástavby původní zahradní kolonie v údolí Vejprnického potoka. Pozemek je oplocený, téměř rovinatý, v katastru nemovitostí je veden jako zahrada a územním plánem obce je určen k výstavbě rekreační bydlení do zastavěné plochy 100 m². K pozemku je v realizaci výstavba přípojky el. energie (uzavřeny smlouvy, zaplacen poplatek), vyprojektovány a povoleny přípojky k obecnímu vodovodu a kanalizaci v blízkosti pozemku (dokumentace k dispozici).
Pozemek se nachází na klidném místě mimo komunikaci, při cestě pro pěší přes údolí, a je autem dostupný po zpevněné příjezdové cestě.
Obec s širokou občanskou vybaveností, s dobrým dopravním spojením do Plzně (bus, vlak). Zajímavá příležitost pro výstavbu rekreační stavby i k trvalému bydlení v blízkosti Plzně.
Financování koupě pozemku a následné výstavby je možné hypotékou, zajistíme pro Vás na klíč za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 22339.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 497 m² Vejprnice

Únor 26th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.