Prodej stavební parcely 4035 m² Rudník

Cena: 4 990 000 Kč, v exkluzivním zastoupení prodej stavebního pozemku v Krkonoších- obci Rudník. Na parcele o celkové výměře 4.035m² se nachází kompletní inženýrské sítě – obecní vodovod, kanalizace, elektřina a plyn. Jihovýchodní orientace pozemku zaručuje celodenní sluníčko a nachází se v přímé dostupnosti obecní komunikace. Obec Rudník se nechází mezi městy Vrchlabí a Trutnov, žije zde cca 2.000 obyvatel a najdete zde vysokou kvalitu veřejné infrastruktury – Mateřská škola – pro děti ve věku 3-6 let ■ Základní škola – 1. – 9. ročník ■ Praktický lékař pro dospělé ■ Praktický lékař pro děti a mladistvé ■ Stomatologická ordinace ■ Lékárna. Dále pak Obecní úřad ■ Pošta, spořitelna ■ Hasičská zbrojnice Sboru dobrovolných hasičů 2x ■ Matrika ■ Stavební úřad obecní knihovna, Kulturní dům , obchod se smíšeným zbožím 3x ■ prodejna s masem a uzeninami.
Dle územního plánu se parcela nachází v plochách obytných-venkovských, hovoří se zde o výstavbě rodinných domů se sedlovou střechou o 1 podzemním, dvěmi nadzemními podlažími a obytným podkrovím.
Nabídka je vhodná jak pro výstavbu domu na trvalé bydlení, tak i pro případné rekreační využití či investiční záměr. Na této parcele lze realizovat výstavbu i dvou rodinných domů. Současně je možnost koupě pouze 1/2 pozemku, kde se geometrickým plánem aktuálně parcela rozdělila na dvě, tak, aby bylo možno vyhovět všem alternativám budoucích zájemců. V případě že Vás tato nabídka oslovila a rádi byste k ní více detailních informací, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat. Osobní prohlídky jsou taktéž možné i o víkendech. Doporučujeme. Ev. číslo: 642668.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 4035 m² Rudník

Březen 17th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.