Prodej stavební parcely 3950 m² Jablonná

Cena: 5 990 000 Kč, Při rychlém jednání výrazná sleva!

Nabídka velkého pozemku v dojezdové vzdálenosti do Prahy na okraji klidné vesničky Jablonná, pokud tedy hledáte rozsáhlý pozemek na klidném místě je tento pro Vás ten pravý! Velkorysá výměra 3950m2 umožňuje dle územního plánu spousty možných využití a to:

Stavby pro bydlení – rodinné domy, bytové domy, školská zařízení, kulturní zařízení, sportovní zařízení, zdravotnická a sociální zařízení, církevní zařízení, ubytovací zařízení (do kapacity 20 lůžek), zařízení veřejného stravování, obchodní zařízení a zařízení služeb (do kapacity 300 m2 hrubé podlažní plochy).

Přípustná zastavěnost činí 10% tj. 395m2, přičemž je možné na pozemku postavit i 2rodinné domy se dvěma nadzemními podlažími + podkroví.

Minimální velikost stavebního pozemku v obci je 1000m2, tudíž by se nabízela i parcelace na minimálně 2, pravděpodobně i 3 pozemky a poté by se zvýšila možná % zastavěnost až na 30%.

Pro jakékoliv další dotazy či zaslání územního plánu a dalších informací mne neváhejte kontaktovat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 3950 m² Jablonná

Červenec 5th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.