Prodej stavební parcely 3222 m² Hanušovice

Cena: 2 849 000 Kč, Nabízím ke koupi pozemky, o celkové výměře 3.222 m2, je určen k výstavbě rodinných domů, v obci Hanušovice, okres Šumperk. Vhodné k výstavbě tří až čtyř rodinných domů, pozemek možno rozdělit. Nachází se v ulici na konci obytné zástavby směrem na Jeseník.
V dosahu veškeré inženýrské sítě. Pozemek je umístěn na pěkném a dobře dostupném místě částečně kolem železniční trati. V územním plánu chváleno k zástavbě jako plocha smíšená venkovská, je v blízkosti řeky Branné, avšak mimo záplavovou zónu. Vhodné pro investora, na rozdělení jednotlivých parcel, nebo pro ty, kteří chtějí hospodářství, které je možno rozšířit o další plochu ve vlastnictví obce a není ji možno využít stavebně. Vhodný je také pro ty, kteří nechtějí mít spoustu sousedů. Výborná dopravní dostupnost a v samotné obci je umístěna veškerá občanská vybavenost. Ve vzdálenosti do 20 km jsou turistická střediska Kouty, Ramzová, Dolní Morava Paprsek, Kunčice, Stříbrnice a v neposlední řadě Lázně Velké Losiny, vyhlášené termální lázně.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 3222 m² Hanušovice

Červenec 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.