Prodej stavební parcely 3012 m² Lužany

Cena: 1 970 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej unikátního stavebního pozemeku s možností výstavby vašeho vysněného domova. Tento pozemek se nachází v malebné obci Dlouhá Louka u Lužan a nabízí vám skvělou příležitost k realizaci vašich stavebních plánů.

Vlastnosti pozemku:

Celková plocha:3012
Stavební část: cca 1500m², zastavěnost 50%.
Orná půda:cca 1500m².
Hlavní výhody a možnosti:

Ideální lokalita: Nachází se v klidné a příjemné obci Dlouhá Louka, která nabízí skvělé spojení s okolními městy a přírodou.
Flexibilita: Polovina pozemku je stavební, což vám poskytuje dostatek prostoru pro výstavbu domu a přizpůsobení podle vašich individuálních potřeb.
Krásné okolí: Okolí pozemku je obklopeno přírodou a poskytuje krásný výhled na okolní krajinu, kterým se můžete těšit každý den.
Investiční příležitost: Díky rostoucímu zájmu o nemovitosti v této oblasti může být tento pozemek skvělou investicí s potenciálem růstu hodnoty.
Nebuďte váhaví a využijte této jedinečné příležitosti k získání vlastního stavebního pozemku v obci Dlouhá Louka u Lužan. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto atraktivního pozemku. Společně můžeme začít budovat váš vysněný domov. Jsme schopni vám zajistit i stavbu Vašeho vysněného domu. Ev. číslo: 30848.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 3012 m² Lužany

Červenec 14th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.