Prodej stavební parcely 285 m² Hovorčovice

Cena: 3 490 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku pro výstavbu menšího rodinného domu, klidné místo v sousedství rodinných domků se vzrostlými zahradami, obec Hovorčovice, ležící přímo na hranici hlavního města Prahy.
Oplocený pozemek o výměře 285 m², v této chvíli zahrada se starším domkem určeným k demolici nebo k rekonstrukci. Na pozemku přípojka plynu, napojeno na elektřinu, vlastní studna pro zalévání,
v ulici obecní vodovod a kanalizace s možností připojení. Dle územního plánu možné vybudování RD – přízemí + obytné podkroví, možná zastavěnost vč. zpevněných ploch 50% z celkové plochy.
Obec Hovorčovice nabízí velmi příjemné bydlení s perfektní dostupností Prahy nejen autem, ale i autobusem nebo vlakem. BUS na metro Letňany nebo vlak do centra Prahy do několika minut. V obci MŠ, ZŠ, sportoviště pro děti i dospělé, překrásné parky, rybník, restaurace, obchody, lékař, kulturní akce. OC Letňany nebo Globus 5 min autem. Velmi doporučuji! Ev. číslo: 643493.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 285 m² Hovorčovice

Květen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.