Prodej stavební parcely 2700 m² Doksy

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej ideální poloviny stavebních pozemků v obci Doksy. Nabízená výměra je cca 2700 m². Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny k pozemku.
Doksy jsou vyhledávanou oblastí pro rekreační i trvalý pobyt. Lidi sem přitahuje nádherná příroda i historické památky přímo ve městě i nedalekém okolí. Největším magnetem je Máchovo jezero s přístavištěm parníků. Lákadlem jsou i krásné lesy a okolní historické památky, at už je to krásný zámek se ZOO parkem přímo v Doksech, Nedaleký hrad Houska, Bezděz. Kolem města je vybudouvána řada cyklistických stezek.
Ve městě je kompletně zajištěno zákadní školství včetně umělecké školy, lékařská péče pro občany i zvířata, rozvíjeno i kulturní vyžití (muzeum Čtyřlístku, muzeum K.H. Máchy, kino …). Samozřejmě jsou zde i obchody, restaurace, k rekreacin poslouží kromě Máchova jezera i několik rybníků lovné i ke koupání. Spojení je možné autem, autobusem i vlakem. Ev. číslo: 636819.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 2700 m² Doksy

Říjen 27th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.