Prodej stavební parcely 2139 m² Jiřice

Cena: 2 400 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej stavebních zasíťovaných pozemků o celkové výměře 2139 m2 v zcela klidné a velmi atraktivní části obce Jiřice u Humpolce. Stavební pozemek je s vyřízeným Územním Rozhodnutím (jistota napojení inženýrských sítí a možností stavby). Prodávající provedl napojení pozemku na obecní splaškovou i dešťovou kanalizaci, napojení na obecní řád vody, na hranici pozemku je prodávajícím osazen sloupek pro připojení elektřiny (podzim 2021). Pozemek je mírně svažitý, rovinatý. V rámci obce leží pozemek za horizontem od D1, tedy mimo její vizuální či zvukový dosah. Pozemek se skládá ze 3 parcel – hlavní stavební a zahrad, kterou lze oplotit a má dohromady výměru 1666 m2. V rámci jedné smlouvy k tomu patří pozemek o celkové výměře 457 m2, který však nelze oplotit a musí zůstat veřejně přístupný (cena tohoto pozemku na 1 m2 je několikanásobně nižší než u ostatních parcel).
Obec je vzdálena od Humpolce 2 minuty vozem. V obci je mateřská školka, základní škola, restaurace, autobusové spojení s Humpolcem. Dojezdová vzdálenost do Prahy nižší než 1 hodina autem. Průmyslová zóna a blízkost Humpolce i D1 zajišťuje obci prosperitu a rozvoj.
Financování Vám rádi zajistíme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 2139 m² Jiřice

Prosinec 15th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.