Prodej stavební parcely 200 m² Liberec

Cena: 630 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej 19 rekreačních pozemků – zahrádek.

Zahájení prodeje rekreačních pozemků s výměrou od 157 – 237 m² určených k rekreačnímu užití, dle vlastního uvážení k vybudování obytné chatky. Jsme schopni zajistit výstavbu obytné chatky dle požadavku, ale nelze k trvalému bydlení. Po dohodě zájemci vyhotovíme další zemní práce, oplocení atd.
Unikátní umístění pozemku s výhledem na Kostel Panny Marie U Obrázku v Liberci – část Ruprechtice, ul. U Obrázku. Skvělá adresa s panoramatickým výhledem do krajiny. Výborná dostupnost krajského města, do Jizerských hor nebo na Ještěd a okolí. Možnosti využití regionu jsou nepřeberné. Vzhledem k tomu, že pozemky jsou určeny jako stavební, je možné zajistit financování za pomoci zástavního práva u banky. Na každý pozemek zavedeny tyto sítě – elektřina, voda s vlastní studny ( vrt cca 34 m ), dešťová kanalizace, odpady splaškové případně řešeny majiteli do chemického WC. Ke každému pozemku vlastní parkovací stání v ceně a velkokapacitní nádrž. Ceny jednotlivých pozemků od 630.000 Kč do 730.000 Kč. Konečná cena zahrnuje dokončení a zarovnání pozemku, zavedení inženýrských sítí, vjezdová elektrická brána, přístupová cesta ke všem pozemkům, parkovací stání. Oplocení dle představ zájemcům je možné doplnit, ale není v ceně. Zastavěnost pozemku zahradní chatkou do 25 m² a 4,5 m výšky.
Dokončení terénních prací na jaře 2021.

Neváhejte si vybrat ideální místo k odpočinku a relaxaci již nyní.
Aktuálně k dispozici 18 zahrádek.

Pro více informací kontaktujte makléře Reality11 Liberecko. Ev. číslo: 22105.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 200 m² Liberec

Květen 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.