Prodej stavební parcely 1910 m² Bykoš

Cena: 8 320 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi stavebního pozemku v obci Bykoš, nedaleko Berouna. Jedná se o pozemek o celkové výměře 1910 m², který leží na západním okraji obce.
Územním plánem je pozemek vedený v ploše SV smíšené obytné – venkovské. Územní plán umožňuje majiteli mimo jiné výstavbu rodinných domů (včetně domů a usedlostí s hospodářským zázemím) do dvou nadzemních podlaží (přízemí a využitelné podkroví). Minimální velikost stavebního pozemku pro rodinný dům je 1 000 m², zastavěnost max. 20% stavbou hlavní a 10% stavbou doplňkovou. Podrobnou územně plánovací informaci zašleme zájemci na vyžádání, stejně jako návrh územní studie rozdělení pozemku.
Na okraji pozemku je připravena přípojka obecního vodovodu a gravitační kanalizace. Elektřinu zajistí ČEZ Distribuce.
Obec Bykoš se nachází v okrese Beroun ve Středočeském kraji, zhruba 9 km jižně od Berouna. Žije zde zhruba 250 obyvatel. V obci lze najít restauraci, obchod, knihovnu, autobusovou zastávku, kapli a vyhlášenou dýňovou farmu. Blízkost Brdských lesů, Koněpruských jeskyní, lomu Homolák nebo stáje Želkovice a nabízí možnost příjemného aktivního odpočinku při procházkách, cyklistice, jízdě na koni, houbaření a dalších aktivitách.
Financování hypotečním úvěrem, případně bez prokazování příjmu, zajistí za nejvýhodnějších podmínek realitní kancelář. Ev. číslo: 25799.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1910 m² Bykoš

Září 29th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.