Prodej stavební parcely 1644 m² Senohraby

Cena: 0 Kč, Zprostředkujeme Vám v přímém zastoupení prodej unikátního pozemku o celkové ploše 1644 m², v obci Senohraby, Praha – východ. Nachází se na velmi klidném místě v lůně přírody senohrabského údolí, s výhledem na hotel Sen a protější stranu údolí.
Stavební pozemek se nalézá ve svahu, dolní hranici lemuje kouzelný potůček. Rozlehlost a poloha pozemku zajišťuje soukromí, je obklopen vzdálenými sousedy. S veřejnou a klidnou komunikací ho spojuje 25x4m vlastní příjezdová cesta.
Za 10 minut dojdete přes les na klimatizovaný vlak, který ve špičce jezdí každou půlhodinu a je v Praze na Hlavním nádraží za 45 minut. V obci je mateřská i základní škola. Deset minut trvá cesta pěšky na nákup do dobře zásobeného obchodu otevřeného každý den včetně víkendů do 20:00.
Autem jste za 3 minuty na benešovské státovce, na niž navazuje dálnice D1 a za dalších 20 minut pak v centru Prahy.
Nekonečné jsou možnosti lesních procházek všemi směry, například na Senohrabskou plovárnu na Sázavě či malebnou zříceninu Hláska známou z Ladových kreseb. V blízkosti pozemku vede cyklostezka “Krajem Josefa Lady” přímo navazující na Posázavskou stezku a dálkové cyklotrasy Praha – Brno nebo Vídeň.
Obec Senohraby byla za první republiky oblíbeným rekreačním letoviskem a pohodovou atmosféru si udržuje dodnes.
Vzhledem k podlouhlému tvaru pozemku je zde možno vybudovat i dva domy, nebo jej rozdělit na dva.
Připraveno k zasíťování.
Vhodné i jako investice, proto neváhejte a pro více informací prosím kontaktujte makléře!
——-
In direct sales representation unique property for sale, located at a very quiet place at the heart of nature in the Senohraby valley, overlooking the chateau-like Sen hotel and the other side of the valley.
The building land is on a slope with an enchanting brook at the bottom. Its spaciousness and location provides privacy and it is surrounded by distant neighbors. It is connected to a quiet public road by its own 25x4m driveway.
10 minutes walk across a forest there is an air conditioned train every 30 minutes which takes 45 minutes to Prague Main Station. There is a kindergarten and elementary school in the village. Ten minutes walk away is also a well stocked grocery, open 7 days a week till 8 PM.
It takes 3 minutes to reach the Benešov state road by car, another 20 minutes to the Prague center.
There are endless opportunities for walks in all directions, for example to the Senohraby outdoor swimming center on the Sázava river, or the picturesque Hláska ruin. Nearby the property is a bike trail connected to long-distance cycle routes Prague – Brno or Vienna.
The Senohraby municipality was a popular vacation resort between wars and it maintains its relaxed atmosphere to this day.
Thanks to its elongated shape, two houses can be built here, or it can be divided into two properties. Available for development with both off/on grid options. Ev. číslo: 29844.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1644 m² Senohraby

Leden 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.