Prodej stavební parcely 1570 m² Dolní Břežany

Cena: 17 000 000 Kč, V zastoupení majitele si dovolujeme nabídnout prodej stavebního pozemku v exkluzivní a žádané lokalitě Dolních Břežan. Plocha pozemku je 1570 m2, koeficient zastavitelnosti 20% (limit se však liší podle typu stavby). Na pozemku lze postavit několik různých typů staveb. V tuto chvíli na pozemku stojí menší rodinný dům o zastavěné ploše 76 m2, který lze nechat zdemolovat a vystavět novou stavbu.

Pozemek je rovinatý. Kromě podsklepeného dvoupodlažního domu se zde nachází dřevěný přístřešek pro auto, menší dřevěný přístřešek na dřevo a zahradní domek. Na zelené zahradě najdeme několik okrasných květin a keřů, také vzrostlé stromy.

Na pozemku lze vystavit jednu z následujících variant:

– rodinný dům typu bungalov o maximální zastavěné ploše 280 m2

– dvoupodlažní rodinný dům o maximální zastavěné ploše 240 m2

– bytový dům o třech bytových jednotkách

Pozemek se nachází ve skvělé lokalitě v katastrálním území Lhota u Dolních Břežan. Jedná se o jeden z největších pozemků v obci. Na pozemku je zavedena kanalizace, voda a elektřina. Ke stavbě by šlo zařídit tepelné čerpadlo.

Lokalita Dolních Břežan je velmi oblíbená pro svoji kombinaci úžasného klidu, občanské vybavenosti a zároveň skvělé dopravní dostupnosti. Pár minut chůze od domu se nachází autobusová zastávka “Zálepy”, odkud pravidelně jezdí přímý autobusový spoj do Prahy (na metro Kačerov cca půl hodiny). V Dolních Břežanech najdeme základní i mateřskou školu, potraviny i supermarket Tesco, několik restaurací, lékárnu a například i sportovní halu. V okolí se nabízí hned několik turistických atrakcí jako například Přírodní rezervace Šance, Keltské oppidum Závist a další.

Na tuto nemovitost je možné čerpat hypoteční úvěr s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme, a to dokonce za těch nejvýhodnějších podmínek na trhu! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1570 m² Dolní Břežany

Květen 26th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.