Prodej stavební parcely 1500 m² Mankovice

Cena: 1 932 000 Kč, Plánujete stavbu rodinného domu, anebo si přejete postavit vlastní krásnou chatu, kam zavítáte o víkendu? Nabízíme prodej pozemku o výměře 1375 m2, obdélníkového tvaru cca 50m x 26m nacházejícího se v obci Mankovice.

Obec Mankovice se nachází na jižním okraji CHKO Poodří.

S ohledem na GDPR číslo parcely nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

V územním plánu je pozemek určeny k výstavbě rodinného domu. Unikátní lokalita nabízející jednoduše dosažitelný standard městského života a současně poskytující klid, soukromí. Příjezdová cesta je obecní, inženýrské sítě (elektřina, voda) jsou na hranici pozemku, odpad řešit ČOV. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy. Pozemek s hezkou okolní krajinou má vynikající dostupnost.
Klidné místo, s výhledem do přírody, veškerá občanská vybavenost, dálnice D1 – 0strava 35 km, Olomouc 60 km.
Pro bližší informace a osobní schůzku nás kontaktujte. Veškeré dokumenty k nahlédnutí u makléře.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1500 m² Mankovice

Květen 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.