Prodej stavební parcely 1497 m² Kunice

Cena: 7 999 990 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o velikosti 1497 m². Pozemek se nachází v Dolní Lomnici uprostřed lesů a z místa se vám nabídne neopakovatelný výhled na Posázavskou pahorkatinu s možností snadného přístupu do okolních lesů.
Jde o krásné místo vzdálené do 20 ti minut z Prahy vedle Kunice, 3 km od Velkých Popovic.
Pozemek se nachází se v mírném jihovýchodním svahu chráněném lesy ze severní a západní strany, díky nímž nebude možné do budoucna navrhovat žádnou další výstavbu. Kompletní inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, vysokorychlostní internet – vše přímo na pozemku), obslužná komunikace, veřejné osvětlení.
Dopravní dostupnost urychluje snadný nájezd na D1 i Pražský okruh.
Obec Dolní Lomnice je součástí obce Kunice a v okolí najdeme mnoho možností turistiky, cyklistky i dalších aktivit. V Kunicích známý zámek Berchtold, kde jsou různé atrakce a sportoviště a oblast Posázaví je také dobře dostupná.
Na okolních pozemcích jsou již postaveny nové domy, neočekáváme tedy žádné potíže při povolení stavby Vašeho nového domu. Ev. číslo: 24598.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1497 m² Kunice

Srpen 26th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.