Prodej stavební parcely 1496 m² Slopné

Cena: 1 690 000 Kč, Máte chuť postavit si vysněný dům na exkluzivním stavebním pozemku o rozloze 1 496 m² v obci Slopné? Tento pozemek nabízí mnoho možností, jak svůj sen uskutečnit.

První možnost je demolice domu s číslem popisným 14 a na jeho místě postavit nový dům. Můžete využít k tomu parcelu o rozloze 362 m² a zahradu o rozloze 1 124 m².

Ale co když byste mohli mít ještě lepší výhled a pocitový komfort? To je druhá možnost, kterou vám nabízí tento pozemek. Můžete si postavit dům na parcele 57/1, kde máte k dispozici 1 124 m² s šířkou pozemku 16 m. Díky mírnému svahu získáte širší rozhled a větší pohodlí. A když budete potřebovat více místa pro stavbu, můžete využít i spodní parcelu s domem jako sklad materiálu.

Elektřina a voda jsou přivedeny k domu č.p. 14. Kanalizace je možná buď přes septik, ČOV, nebo připojením na kanalizaci, která se nachází u silnice.

Přístup na pozemek je možný jak ze spodní strany, tak i vrchní strany a díky tomu máte zajištěn bezproblémový přístup. V obci nachází mateřská školka, základní škola pro první stupeň, obchod, hospoda, kulturní sál, fotbalové a tenisové hřiště a lyžařský vlek.

S častými autobusovými spoji do Zlína (25 km), Luhačovic (10 km), Slavičína (14 km) a Valašských Klobouk (18 km) je tato lokalita nejen překrásná, ale také velmi dostupná.

Věříme, že tento exkluzivní stavební pozemek vás zaujme a budete mít zájem si na něm postavit svůj vysněný dům. Ev. číslo: 643351.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1496 m² Slopné

Květen 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.