Prodej stavební parcely 1493 m² Červený Kostelec

Cena: 2 200 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej stavebního pozemku v klidné části města Červený Kostelec.
Pozemek je přístupný po místní komunikaci ve vlastnictví města Červený Kostelec. Po úpravě možnost parkování na pozemku.
Pozemek má celkovou výměru 1.493 m² – je téměř rovinatý. Z jihovýchodu a jihu sousedí s městkým lesem. Západně sousední s parcelou pro rekreační účel a ze severu s místní komunikací.
IS: obecní vodovod v obecní zpěvněné komunikaci (3 m od pozemku), na samotném pozemku jsou dva vrty. Elektrika z vedení na hranici pozemku. Plyn cca 30 metrů.
Pozemek se nachází v klidném místě na konci komunikace (dále stezka pro pěší). Centrum města je 10 minut chůze – škola, autobusové nádraží, úřady, obchody. Město Červený Kostelec (8.500 obyvatel) disponuje kompletní občanskou vybaveností. Nedaleko rekreační oblast rybníků Brodský a Špinka nebo Jestřebí hory.
Pozemek je vhodný dle aktuálního územího plánu k zastavění nemovitostí pro rodinné bydlení nebo rekreaci.
Doporučujeme prohlídku. Financování nemovitosti zajistíme. Ev. číslo: 22301.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1493 m² Červený Kostelec

Únor 24th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.