Prodej stavební parcely 1398 m² Praha 4, Újezd u Průhonic

Cena: 16 807 000 Kč, Nabízíme Vám prodej prémiových stavebních pozemků, které se nacházejí v lukrativní části Prahy 4-Újezd u Průhonic. Pozemky jsou situovány do klidové zóny, mají rovinatý charakter a jsou určeny k výstavbě luxusních rodinných vil v moderním architektonickém provedení. Klienti se mohou inspirovat v již realizovaných domech v sousedství těchto pozemků a následně si projekt nechat vytvořit dle svých představ některým z developerem doporučených architektů.

Velkou výhodou těchto prémiových pozemků je připravovaný concierge přímo u vjezdu do této lokality, elegantně upravený veřejný prostor, správce a zahradník v lokalitě, zabezpečená bezpečnost v lokalitě, klidná čtvrť uprostřed zeleně, přírodní rezervace Meandru Botiče a Milíčovský les v sousedství, dostupnost do centra Prahy do 20 minut, přátelská komunita sousedů, občanská vybavenost a v neposlední řadě unikátní moderní architektura vil v sousedství.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1398 m² Praha 4, Újezd u Průhonic

Září 17th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.