Prodej stavební parcely 1365 m² Lety

Cena: 4 900 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji – 4 parcely situované v atraktivní, klidné a rozvíjející se části Prahy – Západ, v Letech u Dobřichovic na ulici Karlštejnská. Pár minut chůze od centra obce, případně autem 40 minut do centra Prahy.

Soubor 4 parcel má celkovou rozlohu 1365 m2. K parcele je přímý vstup z asfaltové silnice, která vede kolem. Možností, jak s parcelou naložit je hned několik. Díky aktuálnímu územnímu plánu spadají všechny 4 parcely do kategorie CH1 (Chaty a zahrádky). Hlavní využití by tedy mělo sloužit pro účely rodinné rekreace či zahrady. Přesnou specifikaci naleznete v přiložené fotodokumentaci a územním plánu. Na parcele, konkrétně s p.č. 1300/1 stojí nepoužívaná chatka v původním stavu. Chatka vybízí k možné rekonstrukci přičemž zbytek parcel lze pomocí terénních úprav využít jako zahradu (část pozemku je svažitá).

Z největší části jsou parcely pokryty již vzrostlou zelení. Přístupová cesta k parcele je ve vlastnictví města. Na parcelách neváznou žádná věcná břemena ani zástavní právo.

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat. Veškerá data jsou aktuální ke dni exportu inzerátu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1365 m² Lety

Srpen 27th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.