Prodej stavební parcely 1310 m² Hošťálková

Cena: 340 600 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi stavebního pozemku, který je územním plánem určen pro stavbu rodinného domu (vzhledem ke svému charakteru vhodnější spíše k výstavbě chaty k rekreaci), nachází se v klidné části obce s názvem Hajnušov.

Stavební pozemek je orientován na jiho-západ, je SVAŽITÝ s náletovým porostem, má čtvercový tvar – šířka 30 m, délka 32 m a výměru cca 960 m², přístupové pozemky jsou rovinaté, o výměře cca 350 m².

Na hranici pozemku se nachází obecní vodovod (momentálně bez vody), nutno řešit zbudování studny a čističky odpadních vod, elektřina je vzdálena cca 70 m (o tyto náklady je možné se podělit s přímým sousedem, který zde chce také realizovat stavbu).

Přístupové pozemky jsou v ceně, nutno dořešit zpevnění příjezdu, dle dohody je možno se na nákupu těchto přístupových pozemků a jejich následném zpevnění sjednotit se sousedy, kteří by je také rádi využívali.

Celková výměra nabízeného stavebního pozemku, včetně přístupových pozemků je cca 1.310 m². Ev. číslo: 24706.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1310 m² Hošťálková

Září 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.