Prodej stavební parcely 1250 m² Borová

Cena: 3 650 000 Kč, prodej pozemku-stavební parcely v obci Borová u Náchoda. Pozemek se nachází na horním okraji obce, na celoročně slunném místě. Nemovitost se prodává se zahradním plechovým domkem; s platným stavebním povolením, stavba byla zahájena. Svrchní skrývka kvalitní zemědělské půdy byla ze zákona shrnuta a je uložena na pozemku k případné potřebě pěstování, zahradničení, dorovnání terénu. Součástí prodeje je stavební projekt na stavbu roubenky. V blízkém i vzdálenějším okolí jsou postaveny pouze nízké stavby, moderní rodinné domy, případné vyšší budovy (max.třípodlažní) jsou situovány v nižší nadmořské výšce obce a nebrání výhledu v celých 360°.
K pozemku vede věřejná asfaltová příjezdová komunikace. Stavební parcela je zasíťována. Pozemek je v osobním vlastnictví, zatížen zástavním právem smluvním. Na pozemek je přivedena voda pouze pro stavbu (není zbudována šachta).
V obci Borová je zbudován vodovod a kanalizace pro celou obec. Plyn do obce není zaveden. Služby: škola mateřská (3-6let) a ZŠ 1-9.třída se školní jídelnou, pošta, zdravotnické zařízení – ordinace pro dospělé, pediatr, stomatologie poskytuje sousední městys Nový Hrádek, popř. Olešnice v Orlických horách nebo okresní město Náchod, kde jsou k dispozici všechny veřejné služby. V zimním období jsou komunikace udržovány čisté a bezpečně sjízdné.
Obec Borová se nachází v okrese Náchod v Podorlické pahorkatině (podhůří Orlických hor) v nadmořské výšce 630 m.n.m.; leží 14 km od okresního města Náchod a při hranici s Polskem, žije zde 215 obyvatel.
Dominantou obce je kaple Božského srdce Páně. Borová a její okolí nabízí bydlení v krásné přírodě, na čistém vzduchu. K výletům do blíkého okolí zve rozhledna na Šibeniku (nový Hrádek), na Sendraži; okolí je protkáno cyklostezkami, je to ráj houbařů a nejen milovníků přiírody.
Nabízím prohlídku. (dokumenty: stavební povolení, stavební projekt.. jsou k nahlédnutí u makléře) Ev. číslo: 24838.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1250 m² Borová

Březen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.