Prodej stavební parcely 1132 m² Sibřina

Cena: 9 600 000 Kč, Exkluzivně nabízíme prodej pozemku o celkové výměře 1.132 m na kraji obce Sibřina, která plynule navazuje na obec Květnice a Stupice.
Obec Sibřina se nachází v těsné blízkosti Prahy, mezi žádanými obcemi Uhříněvsí, Újezdem nad Lesy a Říčany.
Pozemek je vedený jako orná půda, ale dle územního plánu obce je určen k zástavbě. Rovný pozemek sousedí z jedné strany s pozemkem, na kterém se již nachází rodinný dům a z druhé strany s jedním dosud nezastavěným pozemkem.
V blízkosti pozemku, cca 30 m, je plynová přípojka. V obci jsou dostupné veškeré inženýrské sítě, elektřina, voda i kanalizace
Před pozemkem vede místní komunikace, nedaleko je autobusová zastávka. V pěší dostupnosti 5 minut je centrum obce, kde jsou obchůdky a úřad. Škola a školka jsou pouhé 2 minuty autem.
V blízkých obcích je veškerá občanská vybavenost, tj. obchody, kavárny, restaurace, lékařská zařízení, lékárny, školy, školky a další. Velké možnosti jsou zde také pro milovníky procházek a sportovce.
Doporučujeme klientům, které mají rádi prostor, klid, soukromí, ale zároveň chtějí mít blízko do hlavního města Prahy.
Lze financovat hypotečním úvěrem.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1132 m² Sibřina

Říjen 11th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.