Prodej stavební parcely 1001 m² Lutyně

Cena: 1 200 000 Kč, Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemek o výměře 1001 m2, čtvercového tvaru cca 32m x 32m, v obci Orlova, Horní Lutyně.

S ohledem na GDPR číslo pozemku nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

V územním plánu je pozemek určeny k výstavbě rodinného domu. Unikátní lokalita nabízející jednoduše dosažitelný standard městského života a současně poskytující klid, soukromí. Příjezdová cesta je obecní, inženýrské sítě (elektřina, voda) jsou na hranici pozemku, odpad řešit ČOV. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy. Pozemek s hezkou okolní krajinou má vynikající dostupnost.
Pro bližší informace a osobní schůzku nás kontaktujte. Veškeré dokumenty k nahlédnutí u makléře.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1001 m² Lutyně

Březen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.